Nasza Kobieca Strefa…

Pomoc dla wujka
T#590427
Facebook
Reklama



Inka_Kinga
poziom 1
Użytkownik
#8033613 19.12.2022 12:00:36
Obecne mamy problemy rodzinne. Wujek potrzebuje pomocy, nie radzi sobie z problemami i lubi popić. Jako rodzina chcemy go wesprzeć, ale nie wiemy jak. Słyszałam o takiej poradni jak Terapia w zaciszu. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym miejscem i mógłby się podzielić.
Caseial
poziom 4
Użytkownik
#8160030 03.03.2024 23:02:01
Terapia jest jak najbardziej wskazana w skrajnych przypadkach ale pamiętaj, że nie wolno nikogo do niej zmuszać. Zacznijcie wiec może od szczerych i motywacyjnych rozmów z wujkiem. Można byłoby też kupić mu porządnej jakości alkomat sprzyjający samokontroli. My np. mamy w domu alkomat CA 9000 , profesjonalny z atestem. Jest niezawodny a kalibracja dużo nie kosztuje, zobacz:

TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA

. Dysponowanie alkomat jest szczególnie przydatne dla kierowców oraz osób pracujących zawodowo.
iterry

Użytkownik
Lokalizacja: Warszawa
#8206983 27.08.2024 11:30:21
Alkoholizm często prowadzi do pogorszenia relacji rodzinnych i społecznych. Osoby nadużywające alkoholu mogą tracić zaufanie bliskich, zaniedbywać obowiązki rodzinne i zawodowe, a ich zachowanie może prowadzić do konfliktów, przemocy domowej i izolacji społecznej.



Odtrucia alkoholowe i wszywki – czy są wykonywane w Polsce?
Aby pisać na forum musisz się zalogować !!!
rss · kontakt · załóż własne forum · korzystasz z forum? wesprzyj projekt!