internet to ogromna baza porad i inspiracji. Na pewno musisz się zastanowić jakie kolory chcesz i wtedy zacząć szukać takich wnętrz. U mnie znajomi poszli w ciemne panele winylowe
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
do tego jasne meble (nie w połysku) lampy montowane natynkowo (Tuby czarne) i taką mają kuchnię. Prosta ale mega estetyczna.
Jeśli chodzi o aranżacje kuchni to mi najdłużej zeszło na wybieraniu oświetlenia, ale to pewnie dlatego, że w ogóle się na tym nie znam. Na szczęście przyjaciółka, poleciła mi ten sklep
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
i tam pokazano mi świetne plafoniery na, które koniec, końców się zdecydowałam i teraz pięknie oświetlają moją kuchnię.
Podoba mi się, sama mam taką, do tego ciemne blaty, żeby nie było za mdło. No i ważny jest dobór sprzętu AGD, żeby dobrze wpasował się w wystrój kuchni. Ja postawiłam na Toshibę, bo sprzęt naprawdę jest bardzo ładny, ale też funkcjonalny i trwały.
Jak zabierasz się za aranżację kuchni to skorzystaj z oferty tego sklepu
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
U nich dostaniesz to co najlepsze czyli porcelanę, szkło, garnki i patelnie oraz inne akcesoria wysokiej jakości. Piękna kuchnia wymaga odpowiednich produktów a oni je zapewnią.
Przykładowe aranżacje kuchni znajdziesz na stronie tego biura projektowego
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
. Moim zdaniem, tworzenie aranżacji z pomocą architekta wnętrz to najlepsze rozwiązanie. Wówczas wszystko jest dopracowane w najmniejszym szczególe. Począwszy od stworzenia projektu aż po jego realizację.
W kuchni mam sporo miejsca głównie na ścianach i zastanawiam się czy nie warto by było ich uzupełnić za pomocą czegoś uniwersalnego jak obrazy. W sieci znalazłam
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
w wersji drukowanej na płótnie i w zasadzie jeden obraz by mi wystarczył. Dzieła tego artysty bardzo mi się podobają i uważam, że obraz z ekoregionem by pasował najlepiej. Co sądzicie o takim pomyśle?
Aranżacje podejrzyj w internecie na blogach, wnętrzarskich grupach FB wówczas na pewno jakąś inspirację znajdziesz. Moim zdaniem jednak najważniejszy w kuchni jest sprzęt AGD. Warto postawić na sprzęt funkcjonalny, oszczędny, który doskonale sprawdzi się podczas gotowania i pieczenia. Taki dobry sprzęt, który na dodatek został wykonany z dbałością o detale więc będzie pasował do nowoczesnej kuchni znajdziesz w Solgaz. To nasz rodzimy producent, który wprowadził innowatorskie rozwiązanie jak "gaz pod szkłem".
Akurat mam remont w mieszkaniu i również rozmyślam nad aranżacją swojej nowej kuchni. Zastanawiam się nad kuchnią w zabudowie w czarnym kolorze. Słyszałam, że czarny kolor może dodać kuchni elegancji i szyku. Zgadzacie się z tym? Zależy mi na uzyskaniu nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Poza tym chcę się zdecydować na kuchnię w zabudowie, ponieważ chcę uzyskać harmonijny i spójny wygląd, który będzie estetyczny. W końcu zabudowa mebli kuchennych pozwala na ukrycie nieestetycznych elementów, takich jak przewody elektryczne, rury czy kable. A czy któraś z was ma może kuchnię w zabudowie? Jesteście z takiego rozwiązania zadowolone? Jakby któraż z was również zastanawiała się nad takim pomysłem, to znalazłam taki artykuł w tym temacie -
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI. DARMOWA REJESTRACJA
, na której jest sporo sporo ciekawych propozycji aranżacji jadalni czy kuchni, które łączą w sobie styl, funkcjonalność i różnorodne podejścia do przestrzeni
Zamawiałam kuchnię u Mebli Janas i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalny projekt, świetny kontakt z projektantem i oryginalne pomysły, które sprawiły, że kuchnia jest nie tylko ładna, ale też super funkcjonalna. Warto!